Kodu > Näitus > Sisu

Kuidas teha LED tänava lamp lambi elu testimine?

LED lampide eluiga, võti sõltub LED lambi. LED Valgustus põhikomponendid on praegu valgustus, võimu ja struktuur (moodulite ja shell), LED tänava valgus määrab lambi tööaeg on teada, siis kuidas saame avastada LED lamp elu kohta?


Otsuse LED tänava lamp lambi on valgus ja toiteplokk, avastada valgusallikad, eelkõige kaitsta LED lamp Rant süvend reiting on piisavalt; chip junction temperatuur on vahemikus turvalisuse konstruktsiooni ja kvaliteediga LED lamp Bead. Energiavarustuse näha kas saavad kujundada piisavalt varu, tagada elu 50 000 tundi või rohkem.

Loomulikult võivad pakkuda riigitasandi testimise institutsioonide või akrediteeritud katseprotokolle, põhikomponenti valiku tõestanud, et LED lamp lambi tööaeg: teoreetiline alus ja andmete integreeritud ja ettevõtte usaldusväärsust hinnata selle autentsust. LM80 aruanne ja valgustus LED lamp asutus Rant temperatuur (koos nööpnõelad) aruande, mille kohaselt arvutatud väärtus. Kohal hea kvaliteediga valgustus võib olla 2000H Mati rike, 4000H < 1%, 6000H < 3%, 8000 tundi < 5%.

Kohtunik LED tänava lamp lambi elu lambi valguse sumbumine kõver, õues all olukorra tegelik valgustus vastavalt erinevate LED tänava kerge ebaõnnestumine ei Näita regulaarsuse, lambi tüüp eri, kerge kõver erinevus. Lihtne kerge ebaõnnestumine kõver ennustada lambi, töökindlus ja usaldusväärsus on madal. Samuti lampide ja tihendus struktuuri kujundamine ja pitseerib materjalide Valikud laternate valik, optiline kaitse materjalide usaldusväärsuse ja lagunemise on otsene mõju. Hõõglambid on kõige kergemini kahjustatud osade, võimu kambri temperatuuri kasutades mõistliku disain ja suurenenud lightning Pikendusjuhtmed saate parendada LED tänava laternate usaldusväärsust.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540