Kodu > Uudised > Sisu

Floodlambid suudavad katuset valgustada

Linna ümbruses ei ole sageli võimalik prožektorit ideaalselt paigaldada. Valgustuse disainilahenduse esialgse disaini aluseks võttes tuleks kohandada, et võtta arvesse asukoha füüsilisi piire ja saavutada kõige rahuldavam lahendus, näiteks fluorestsentslambi välimust, pimestamist, hooldust ja sissepääsu reguleerimine.

Prožektori poolt tekitatud valguslaiuse laius võib olla suurem või väiksem sõltuvalt optilise süsteemi ja valgusallika valgusallikast. Tavaliselt määratakse Flood Light valgustugevuse valgusvihu valgustugevuse suund, mis on võrdne 50% tipp-valgustugevusega telami suunas.

Sirgjooneline sümmeetriline prožektor on kauguselt konstantne ja ristkülikukujulise prožektori tala on tavaliselt ovaalne, mis määratakse kahe väärtusega, mis vastavad kahe sümmeetria tasandile.

Mõnedes rakendustes on valguse intensiivsuse korral kasutatav valgusviirus asümmeetriline. Sellisel juhul on valguskiirus ligikaudu 50% valguse intensiivsusest, mis on määratud kahe poole nurga all.

Kuna paljude prožektorite kaugtuled on kitsad, ei saa joonisel fig 3 polaarjoonte kõveraid lugeda ega vale. Üldiselt, kui kasutatakse XY-d, kus vertikaaltelg OY tähistab valgustatust ja horisontaaltelg OX kujutab kiirte nurka. Enamikes prožektorites muudab optilise süsteemi ülekandev valgusallikas Flood Light jaotuskõvera kuju (valguskiirus, valgustugevus ja sümmeetria).

Torni ringi nägemiseks peaks torni laius muutma heledust pidevalt. Kuid kiud peaks jääma vertikaalsele joonele. Prožektorid on paigutatud vastavalt joonistele. 5A ja 5B. Muutus sõltub objekti ja objekti vahekaugusest ja torni läbimõõdust.

Kui suhe on kõrge, see tähendab, et kui kitsas torni valgustatakse kaugel prožektoriks, on sobiv joonisel 5A kujutatud kaks prožektorit. Kui hoone lähiümbrusesse on paigaldatud prožektorid, tuleb madala torni jaoks vastavalt joonisele 5B ette näha kolm lambipirnide komplekti, mille nurk on umbes 120 ° üksteisest.

Kui näete ainult suures läbimõõduga kolonni ühes suunas, võib teil olla kaks mõju. On võimalik luua valgustatud kesktasapind kahe tumeda piirkonna vahel (joonis 5B / 5D / joonis 5E) või hoone taustale iseloomuliku sõltuvuse muutmiseks.

Katus on tavaliselt valmistatud materjalist, mis on sisemiselt tumedam, seega on selle heledus isegi päevas madal. Tasakaalu säilitamiseks ei tohi katuse valgustuse valgustus olla suurem kui hoone teised osad. Kui katuse värv on silmatorkav, saab Flood Light'i seda efekti suurendada sobiva esmase värvi abil valgusallikaga.

Kui valgusfoori valgustab fassaadi, ei ole sageli võimalik seda katuset valgustada. Linnades võib tavaliselt lambid külgnevatele ehitistele paigaldada. Muudel juhtudel saab prožektorid paigaldada vastavale kaugusele masti või katuse alla.

Kui lambid paigaldatakse katusel, on oluline märkida, et need lambid paigaldatakse hoones, et neid hoida

Esteetika. Lakke, aknad, Flood Lighti drenaažisüsteemid, korstnad ja muud ehitised võivad pakkuda lambi paigaldamiseks ja varjamiseks võimalust. Prožektori paigaldamine katuseplatvormi servale võimaldab hõlpsasti fassaadi valgustamist platvormi kohal

Kui hoone valgustust pakub valgusti, mis on paigaldatud ligikaudu kahekordse kõrguse kõrgusele, on valguskiir tavaliselt suuteline katusel valgustamaTootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540