Kodu > Uudised > Sisu

Prožektorid omavad suurepärast elektrilist jõudlust


Floodlight on spetsiaalne kasutusviis mitmele siseruumide ja väliste insenertehnilistele töödele või kohapealsele ehitusele ja muule fikseeritud valgustuse kohtadele, see ei ole mitte ainult uudne välimus, vaid ka hea valgustuse efekt, ohutu ja vastupidav, võib siiski olla palju sõpru näinud, muidugi on seal palju sõpru, mida ta täiesti ei tea, Flood Light, kuid see ei ole oluline, täna Xiaobian on siin võitluses üleujutuste valguses üksikasjaliku tutvustuse näha, mis on prožektorid, vaata millised omadused on prožektorid, prožektorite kasutamine mõju on hea.

Nn floodlight, viitab valgusele, mida saab valgustada ümbritsevast valguse allikast, selle valgusallikas on punkt-valgusallikas, meie positiivse kaheksuaalse graafikaväljapanekuga meie stseenis on võimalik vastavalt meie enda vajadustele valgusallika reguleerimise ulatuse valiku tegemiseks, Flood Light, mida inimesed sageli kasutavad ja mille tootmine mõjutab inimesi siseruumides asuvas stuudios, on see suurepärane mõju.

Floodlight funktsioonid

Valgustööstuse pideva arendamisega on inimeste elu elanike tulekindlus üha tavalisem, seda tunnustatakse üha rohkem inimesi, kes tunnistavad seda peamiselt seetõttu, et neil on järgmised omadused:

1, lambid on suurepärase elektritarvega. Tavalistes tingimustes on valgusvoo võimsus suhteliselt kõrge, seetõttu võib pideva vooluallika kasutamine, madala harmoonilise vooluga Flood Light, suhteliselt konstantne helendav voog.

2, prožektori praktiline ulatus on suhteliselt lai, paigaldamine on ka mugavam ja kiirem. Floodlight-lambid on kompaktsed ja peenikesed, kergesti paigaldatavad, saate installida mitmel erineval viisil, Flood Light ei kuulu keskkonna ega asukoha piiramise alla.

3, prožektori valgust nähtava valguse osakaal on suhteliselt kõrge. Sissevoolu valguse valguses, mille nähtav valguse tase ulatub üle 80%, on visuaalne efekt väga hea.

4, prožektor on hea värvi. Tavaliselt, kui me kasutame prožektorit, saadab see suhteliselt pehme valguse, objekti kiirgustab valguse prožektorid hea läigega, efekt on loomulikum, selle värvide renderdusindeks on suurem kui 80.

5, aja jooksul kasutatavad prožektorid ei tundu stroboskoopilist nähtust. Pärast seda, kui prožektorite tootmine on suurepärane protsess, kõrge efektiivsus, tööl esinev Flood Light, kui ei tekiks stroke, pimestamist ja nii edasi, ei kleepida enam inimkeere, ei anna teile silma väsimust.

6, prožektor on omamoodi energiasäästulamp. Valgusturul valgustiturul valgusvoogu populaarsuse tõttu on lambid lambipirnide tarbeks lambipirnide kasutamisel ilma erandita, vaid kasutatakse ka valgusallikana, seega on see üldvalgustusfaasiga võrdlus , lambid muutuvad energiatõhusamaks.

7, prožektori kasutamise periood on suhteliselt pikk. Prožektorid ei kasuta hõõgniiti toota, vaid kõrgtemperatuurseta elektroderivaba lambipirni kasutamine Flood Light'i kiirguse ajal on üldjuhul üle 60 000 tunni võrreldes teiste traditsiooniliste lampidega võrreldes pikema elueaga.

8, prožektor on omamoodi keskkonnahoidlik lambid. Kui me valgustab lambid, siis kasutame selle sisemuses tahke elavhõbedat ja kui me oleme kogemata purustanud, siis ei pea me Flood Lighti muretsema keskkonnareostuse pärast. Me saame selle taastuda, kui me lampe ei kasuta. Keskkonnaindeksi kasutamine on suhteliselt kõrge.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540