Kodu > Uudised > Sisu

Aed süttib hea vaate loomiseks

Aia tuled, nagu nimigi ütleb, kasutatakse peamiselt aia tuledes. Sellel on madal energiatarve, kõrge ohutusega tegur, valgustus ja muud omadused. Funktsioonide poolest on see stseeni atmosfääri kuningas. Erinevates ruumides, erinevatel juhtudel ja erinevatel objektidel on mitmekesine kuju, see võib luua nakkusliku kosmosekeskkonna ja luua erineva õhkkonna. Niisiis, millist keskkonda sobib paremini aiavalgustid?

Esimene keskkond - paljude inimeste koht. Näiteks pargid. Esialgse kavatsusega aedlamp on kontrastiks aia ilu ja seejärel anda inimestele Ameerika Ühendriigid. Aed, aed Kerge loodus on elegantne keskkond. Nii et nii kaua, kui see on elegantne keskkond, sobib aia tuled paigaldamiseks ja kasutamiseks. Parki maastik ja atmosfäär, kus aiavalgustid on loomulikult väga sobivad. Õhtuti valgustatud tuled, vaata, ei ole sama ilu. Kui tegemist on tsemendi ehituse keerulise olekuga, siis ei suuda Garden Light avaldada ilu.

Teine keskkond - koht atmosfääri jõudmiseks. Näiteks eramajad. Linnas olevad eramud, kõik kuuluvad täpsesse tüüpi. Kui lasete pimedale, kuid mitte Ameerika Ühendriikidest välja. Aia tulede tuled võivad peegeldada omaniku kodu ja stiili maitset. Tugeva valguse alla, vaid ka võimalus vaadata rohkem nagu eramud. Kutsutud kolm viit sõdalat, aias, vaiksed tuled, Garden Light, kaubad punase veiniga, vaatame graatsilise maastiku ümber, räägime huvitavast teemast, isegi kui pole ühtegi tähte, vaid ka väga atmosfääri. Aga valguse puudumine, atmosfäär ei teadnud, kust alustada.

Kolmas keskkond - kus inimesed sageli käivad. Näiteks ringkond. Ühel õhtul hakkasid linnaelanikud kõndima rohkem. Piirkonna haljasalal asuvad aiavalgustid nii valgustuse kui ka hea vaate loomiseks. Igal pool näevad ringkonna valgust, aga ka elanikele turvalisuse tunnet. Madalad aiavalgustite tarbimine on suurepärane valik. Eraldatud kaugusega, aia laterna paigaldamine, saate lasta kogukonnal valguda.

Aia tuledel on palju eeliseid, on palju aiatulelaternate paigaldamiseks sobivaid keskkondi. Kas koht, mis ei sobi aia tuled paigaldamiseks? Tegelikult on ka Garden Light selline koht. Üldiselt sobivad taimede või kivide paigaldamiseks aiavalgustid. Kui see on privaatses hoovis või alal, ei sobi paigaldamiseks nurgas, eriti akna lähedal. Nagu me kõik teame, on kergeid kohti tihti sääsed. Suvel näeme tihti valgusküllastes lendavate sääskude rühma. Kui akna küljes paigaldatakse, kogunevad sääsed kergesti läbi akende maja. Ärge avage akent ei saa hingata, aken liigub sääsed, see on valgus, mis süüdistab katastroofi. Lisaks ei ole Garden Lighti aia laterna taimestik hea mõte, sest see ei saa mõjutada.

Niisiis, millises keskkonnas on võimalik paigaldada aiavalgusti, tuleb kindlasti arvestada, et installimiseks on vaja keskkonna tegelikku kasulikkust. Lisaks tuleb arvesse võtta vajadust paigaldada, on vaja teha aiavalgustuse soovitud efekti mängimiseks, ilma muude probleemide tekitamata.

Aed tuled ilmuvad pikka aega, elus, ringkonnad hajutatud aia tuled, park, maaliline ala, villa ala. Nende jätkuvas valikus valivad üha rohkem inimesi madala rõhuga aiavalgusid, madala rõhuga aiavalgusid muutuvad pidevalt aiavalgustuste suundumuseks. Aed Kerge Siin on küsimus, miks üha rohkem inimesi valib madala rõhuga aia tuled? See peaks nimetama madala rõhuga aia tuledest saadavat kasu.

Esimene eelis turvalises pinges võib vältida otsest kontakti, otsest ja juhuslikku lekkekahjustust. Kuna madalam standardvalgustuse pinge tase on nn madala rõhuga aia tuled. Üldiselt parem kui 24V. See on seotud pingega, mida inimkeha võib saavutada. Vastavalt teaduslikele testidele võib inimkeha jõuda kuni 36 V maksimaalse pingega, pidev kokkupuude 24 V ohutuspingega. Aia tuled, kuna nad elavad inimkeskkonnas, on raske, et keegi sellega puutub kokku, Garden Light, eriti laste ohutusalane teave, kui puutute kokku aiastulede ohutusega, on aedlamp ise tõenäoliselt määrama praeguse elu. Seepärast on julgeoleku vaatevinklist kõik madala rõhuga aia tuled.

Teine eelis, plahvatuskindel energiasääst. Lampide paigaldamiseks avalikes kohtades on põhilised nõuded plahvatuskindlale energiale. Madala rõhuga aiavalgustid selles tööparameetris on paremad, on loomulikult rohkem kaalutlust kasutada.

Kolmas kasu on odav. Madala rõhuga aiavalgustid, hind on suhteliselt odavam. Mis suuremahuliste munitsipaalprojektide hankimiseks võib kahtlemata säästa palju raha. Isegi kui perekonna konfiguratsioon, vaid ka pere kulud.

Neljas eelis on luua suurepärane õhkkond. Aia tuled, lisaks kõige elementaarsematele valgustusele, on väga oluline mõju atmosfääri loomisele. Läbi pehmete muutuste valguses, tajus tulevikus on erinev atmosfääri kogemus. Madala rõhuga aiavalgustidel on LED-valgustuse efekt, mis on vaba aja kohtade ühine valgustusefekt. Aed jms, kus inimesed on olnud vaba aja veetmise kohad, madala rõhuga aia tuled pehme valguse, inimesed saavad loodusliku sooja tunne. Elades sellises keskkonnas, et nautida hõivatud tööd, mis on väljaspool rahu ja vaikust.

Madal rõhu all olevate aiavalgustuse eelised on nii ilmsed, üha rohkem inimesi valib madala rõhuga aia tuled ei ole üllatav, kuid mitte valida, need tooted muutuvad kummaliseks, kas pole?

Yinghui valgustus madala rõhuga aia tuled on äärmiselt kulutõhusad tooted. Nagu Sino-USA ühisettevõte, Yinghui täieliku tootevaliku kaudu Ameerika Ühendriikide UL sertifikaadi (tööstuse tunnustatud asutus test), kvaliteet üldist toodet saab võrrelda. Lisaks Yinghui valgustuse pühendumist eluaegse asendamise, mis tähendab, et "Yinghui tuled, saate kasutada kogu elu", olenemata sellest, millised aspektide arvutamine on väga kulutõhus.

Madala rõhuga aia tuled on nii palju kasu, oma armastust koju ja töötab valida aia tuled, me ei tohi unustada panna madala rõhuga aia tuled lisada nende nimekirja.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540