Kodu > Uudised > Sisu

Muru tuled võib välja tuua linna Tähtsündmused

Muru tuled mängivad dekoratiivsed maastiku keskkonna, muru lambi paigaldus vahed saab 3.5 ~ 5,0. Muru valgustid iseloomustab mitmeid lambid, laia leviku, ühe lambi võimsus on suhteliselt väike, loomulik võimsustegur on madal, muru lambi võimsus juurdevoolutorus on pikk, samasse kohta neutraaljuhe vastava kõrge harmoonilised Praegune.

Muru kerge disain on välimus ja mahe valgustus roheline linnamaastik lisada turvalisuse ja Ilu ja üldiselt on lihtne paigaldada, Dekoratiivne ja muud omadused, muru Lamp sobib pargid, Aed villad, kandiline roheline ja mujal roheline vöö teenetemärgi valgustus.

Valgusallikas on oluline osa kõik valgustid, erinevate valgustuse nõuetele vastavalt, kui soovite erinevat marki, eri tüüpi valgust, kerge muru levinud valgusallikas: hõõglamp, energiasäästlikud lambid ja uue otsa .

Muru kerge arengu sajandi 90 aastat, on laialt kasutusel linna aeglase raja, kitsas rada, elamurajoonis, vaatamisväärsused, pargid, väljakud, eraaedades, muru Lamp courtyard koridorides ja muudes avalikes kohtades ühepoolse teed või kaks kasutatakse Road, valgustus, parandada inimeste reisimine öösel suurendada inimeste vabaõhutegevusi, parandada elu ja vara ohutuse. See võib muuta inimeste tundeid, parandada inimeste emotsioone ja saate muuta inimesed luua tume ja tume palett nagu öö mõiste. Päevasel ajal, muru Lamp muru lamp saab trükkida linna maastik; öö, muru valgustus võib vajalik valgustus ja elu mugavuse, turvalisuse, vaid ka esile linna mõttes rõhutab kasvu tõlgendamise särav stiil, seni kasutusel, on kujunenud küps tootmisharu kett on

Aia Valgustid kaunistab linna rolli

Aia Valgustid on veel pehme, ja värv on ka mitmekesisem, ja nüüd kujundusega järelmeetmete, pideva täiustamise vajadustest, praegune disain rohkem modelleerimine kuju on ideaalne, muru Lamp päeva jooksul saab mängida hea teenetemärgi seksuaalse mõju , ja öösel on väga ilus ja helde, andes Ilu mõttes. Muru lamp kõige unikaalne disain, Viimane õrn valgustus linna roheline maastik kõikjal on palju ohutuse ja Ilu ja selle paigaldus on väga lihtne, lihtne paigaldada, muru lambi dekoratiivne efekt on hea, tavaliselt kasutatakse parkides, Aed villad nagu muru ümber, muidugi, muru lambi kaasaegne äri street, jalakäijate tänav, parkla ja väljaku kui on roheline vöö on paigaldatud muru lamp.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540