Kodu > Uudised > Sisu

Tänava laternad hooldus

Tänavavalgustus on väga tuttav kõigile, kuid energia on nurgakivi olemasolu ja kaasaegse ühiskonna arengut. Pideva arengu majandus inimühiskond, energiatarbimise on pidevalt kasvanud vastavalt. Aja jooksul puuduse fossiilse energia muutub järjest tähtsamaks ning see nappus kajastub järk-järgult energia kauba hinnast. Tänava valgustus mulje meie elus.

Tänava valgus hooldus:

1. päikesepaneeli 's puhastamise pinna puhtana hoida. Vähem vihmane ja liivane valdkondades, tuleks puhastada kord kuus, puhastus tuleks kõigepealt loputatakse veega, tänavavalgusti ja Keemiline vesi puhta pehme lapiga abil.

2. jälgige, kas päikesepatareid välimus on nõgusad või punnis nähtus;

3. pärast päikese aku tuleb heakskiidu viivitamata. Korduv vihmase ilmaga, tulemuseks piisavalt aku, tuleks peatada või elektrijaama, et mitte põhjustada aku heakskiidu üle võimu aega lühendada. Elektrijaama hooldustöötajate tuleks regulaarselt tasuta aku, tänava-ja Pargivalgustid üldjuhul kord kvartalis tuleb 2-3 korda. Kaua aku (3 kuud või rohkem) lõpetada, tuleks tänavavalgusti kandmisele on ja tööd.

Tänava projekti, sealhulgas linna peatee, Tööstuspark, township, viadukt ja muud tänavavalgustuse projekti, projekti äri, äri, omanikud peaksid valima kuidas tänava lamp võimsus?

Üldiselt, osta tänava laternate tänava lamp tootjad on professionaalne tehniline personal teil kujundada tänavavalgustuse programm. Tänava latern tootjad tehnilise personali ja sekretär on rikkalikult kogemusi tänava laternate kohaldamisel. Tänava valgus järgmisi meetodeid on mõeldud kasutamiseks ainult:

Test ala

Tee laius on 15 meetrit, 10 meetrit kõrge street lamp, valgus arm kõrgus 1 meeter 10 kraadi, tänavavalgustus ühe poole katse; Katseala 15mx30m, arvestades kitsas tee tänava kerge nõuete valguse ei ole kõrge, kehtestades taotluste andmete ala 12mx30m road viide valiku erineva paksusega.

Testi andmed

Andmed on keskmisest kolm korda, kerge ebaõnnestumine põhjal esimene ja kolmas, tänava-ja Pargivalgustid tähtaja jooksul 100 päeva iga päev tavaline üleminek tuled

Optilise valguse, valguse tõhusust, valgustatuse ühtlus hindamise taotluse

Lambi energiatõhususe arvestatakse optilise võimsuse poolt sisendvõimsus

Selle arvutamise valem Keskmine Valgustatus silumiseks x ala

Valgustatuse ühtlus on minimaalne Valgustatus ja suurim takistusteta tee põikisuunas mõõtepunkt suhe

Tänava lamp tehnilised rakendused, tee tuleks paigaldada mitu võimsus, tänava laternate edukus teada, tänavavalgustus. Sama teed, tootjad pakkuda 100W LED valgustid valgustus ja B tootjad pakkuda tuled, ehk nii kaua, kui 80W või isegi väiksem võimsus, mis vastaks valgustus.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540