Kodu > Uudised > Sisu

Muru valguse öösel säramaMuru lamp on omamoodi rajatis, mis me sageli näha tänaval muru on valgustus, vaid ka mängida esteetilise Ehted mõju. Muru lambi valgus on pehmem, linna haljasalasid on palju särav, nüüd hästi vastu kõik teretulnud.

Muru lamp öösel rolli

Hoovis, on mõned avalikes kohtades, võrdõiguslikkuse, kasutamisega saab lisada natuke heledus öö, et heledus öö kohta. Inimesed, kes kõnnivad öö road, muru Lamp ei kartma tume öö, kõndida sujuvamalt, mängisid teatud ohutustaset.

Muru lamp teenetemärgi linna osa

Aia Valgustid on pehmem ja värvi on mitmekesisem, ja nüüd disain jätkuvalt jälgida ning inimesed vajadust parandada praegust konstruktsiooni üle rohkem, ideaalne kuju, päevasel ajal on roll hea dekoratiivsed , ja öösel on väga ilus ja helde, muru Lamp isikunime esteetiline tunne. Muru lamp kõige unikaalne disain, Viimane mahe valgustus linna roheline maastik kõikjal on palju turvalisuse ja Ilu ja selle paigaldus on väga lihtne, lihtne paigaldada, muru lambi dekoratiivne efekt on hea, tavaliselt kasutatakse parkides, Aed villad ja muud muru ümber, muidugi, kaasaegne Commercial Street, jalakäijate tänav, parklad ja väljakud ka paigaldatakse muru tuled kui on roheline vöö.

Kõrgus ja muru lamp määratlemiseks

Muru lamp on tavaliselt 600mm, $number mm, ja nii eri kohta, saab kohandada vastavalt tegelikele vajadustele, saab esitada mis tahes SPETSIFIKATSIOONID. Muru lamp pole peamine materjal on võrdse läbimõõduga terasest toru vastas sugu terasest toru, võrdse torule, valatud alumiinium muru lamp, alumiinium sulamist muru lamp. Läbimõõt φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165, kõrgus ja erinevates kohtades kasutada, mida kasutatakse tavaliselt valitud materjali paksus jaguneb: seina paksus 2.5, seina paksus 3,0, seinapaksusega 3,5. Tavaliselt kasutab muru lamp 36W või 70W halogeniid lamp naatrium lambid, muru Lamp korraldab vahed üldiselt $number arvesti soovitatav.

Muru lamp põhijooned

1, eredat: nüüd uus päikese muru lamp saab kasutada 140lm/wled valgusallikas, kui tavaline solar led muru valgustid 50%,

2, kõrge kvaliteediga ja usaldusväärne: muru lambi kvaliteetne nõuded, muru Lamp tootjad on täiustatud seadmed, kvaliteet, ning materjalid, inspekteerimise haarata iga tootmise protsessi kvaliteet, head materjalid valida valmistoodete kontrolli, kontrolli vastavalt ISO kvaliteedi juhtimise süsteemi nõudeid kokku kvaliteedijuhtimise shipping.

3, pika elu: elu muru laterna disain üle 20 aasta, suur läbilaskvus klaaside kiletamine protsessi, disain elu kooskõlas tarvikud, muru Lamp unikaalne energiasäästlik disain, aku kui tavapäraste tehnoloogia 2 − 3 korda kasutamist korda pikem.

4 tõhus energiasääst: kui päikese muru lamp, tavaliselt kasutatakse suu võimu Crystal räni päikesepaneeli lamp põlvkonna süsteemis, päikese spetsiaalne aku, energiasääst, vihmase ilmaga saab kasutada pidevalt 3-5 ööd ilma muu valgustus energiavarustuse.

5, Automaatne kontroll: solar muru lambi valgust ja kasutamist, mis päikesevalguse kerge induktsioon, s.o valguse kontrolli funktsioon, kustutada, kuid on energiasäästu režiimi, muru lambi puhul vähem jalakäijate öösel, automaatselt vähendada toodangu valgusallika võimsus elektrienergia kokkuhoiu.

6, kõrge turvalisus: Solar muru lamp kuulub adapteri väärtustamine, DC 6V või 4V toiteallika, ohutu ja tervisele kahjutu, lastele, jalakäijad ja loomade tõhusaks kaitsmiseks.

7, lamp keha kasutab ÜLITUGEVAST struktuur disain, veekindel, vastupidavusele väline tugevus kõrge vastupidavus.

8, lihtne paigaldada: sõltumatu toiteallikas, muru Lamp ei ole vaja seadistada või varjatud liine, lihtne konstruktsioon, madalad ehituskulud.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540