Kodu > Uudised > Sisu

Muru Lamp on kujugaMuru peamiselt koos pehme kuju ja valgustus lamp muutunud linna rohestamise rakendamisega kaasnevad, on laialt kasutusel aiad, pargid, väljakud ja teiste suurte välialade roheline vöö teenetemärgi, muru lamp paigutus on ka suhteliselt nõudlik, peame kaaluma auto konstruktsiooni idee, muru lamp omaduste kombinatsioon on suhteliselt obvious。

Pea- ja pehme valgustuse urban roheline muru Fluida lisada turvalisuse ja Ilu, maastiku ja üldiselt on lihtne paigaldada, kaunistused, saab kasutada parkides, Aed villad, kandiline rohelisemaks ja mujal roheline vöö Dekoratiivne valgustus .

Muru lamp modelleerimine on palju, on spetsialiseerunud disainer tegutseb ainulaadne disain, muru Lamp modelleerimine on mitmekesine, kuid ka mõned muru lamp stiilne väike loom või taim simulatsiooni modelleerimine, paneb muru, justkui skulptuur on ilus , Muru Lamp on lisatud turvalisuse ja ilus linnade maastik. Muru lamp installib mugavalt, ehted on väga tugev, kasutab park, aeda villa ja nii edasi muru perifeeria ja jalakäijate tänav, parkla, ruudu ja nii kohale.

Aed valgustus disain Lamp paigutus standard (1) C1 ~ CN nelinurksed kerge muru laterna vastavalt projekti stiilis, omaniku eelistusi valida morfoloogilisi, rajada ala taime kõrgus valik laternate kõrgus. 18W energiasäästliku toru valgusallikas, kõik Aed aiad, kõnniteed ja tee valgustuse kasutamist. Jalakäijate öö valgust annavad, kerge aeg on tavaliselt 18.00 ~ 6:00. Mida lühem valgusti, muru Lamp kasvamisel sammu ühise laterna vahe $number meetrit. (2) C1 ~ CN on ühesuunaline lihvimine muru lamp, seotud laiema road. Kasutades 26W energiasäästliku toru või 35W halogeniid valgustus allikas. Jalakäija või lane valgust annavad, kerge aeg on tavaliselt 18.00 ~ 6:00. Tavaline valgusti on $number meetrit.

Muru lamp modelleerimine on paljude poolt spetsialiseeritud disainer viib ainulaadne disain modelleerimine on mitmekesine, muru Lamp, kuid ka mõned muru lamp on teha stiilne väike loom või taim simulatsiooni mudelid, paneb muru, justkui skulptuur on ilus , on lisatud turvalisuse ja ilus linnade maastik. Muru lamp installib mugavalt, ehted on tugev, laialdaselt kasutab Park, muru Lamp aeda villa ja nii edasi muru välispindadele ja jalakäijate tänav, parkla, koht ruudu ja nii edasi.

Muru lamp jaguneb päikese muru lamp, plahvatuskindel muru lamp, alumiinium muru lamp, roostevabast terasest muru lamp, LED muru lamp, energiasääst muru lamp, roheline muru lamp, Euroopa muru lamp ja muud muru tuled

Muru lamp on tavaliselt 600mm, $number mm, ja nii eri kohta, saab kohandada vastavalt tegelikele vajadustele, saab esitada mis tahes SPETSIFIKATSIOONID. Muru lamp pole peamine materjal on võrdse läbimõõduga terasest toru vastas sugu terasest toru, võrdse torule, valatud alumiinium muru lamp, muru Lamp alumiinium sulamist muru lamp. Läbimõõt φ60, φ76, φ89, φ100, φ114, φ140, φ165, kõrgus ja erinevates kohtades kasutada, mida kasutatakse tavaliselt valitud materjali paksus jaguneb: seina paksus 2.5, seina paksus 3,0, seinapaksusega 3,5. Muru lamp tavaliselt kasutab 36W või 70W halogeniid lamp naatrium lambid, korraldab vahed üldiselt $number arvesti soovitatav.

Millised on omadused muru lamp

1, eredat: nüüd uus päikese muru lamp saab kasutada 140lm/wled valgusallikas, kui tavaline solar led muru valgustid 50%,

2, kõrge kvaliteediga ja usaldusväärne: muru lambi kvaliteetne nõuded, muru Lamp tootjad on täiustatud seadmed, kvaliteet, ning materjalid, inspekteerimise haarata iga tootmise protsessi kvaliteet, head materjalid valida valmistoodete kontrolli, kontrolli, muru lambi kokku kvaliteedijuhtimise ISO kvaliteedi juhtimise süsteemi nõudeid vastavalt shipping.

3, pika elu: elu muru lambi disain rohkem kui 20 aastat, suur läbilaskvus klaasi lamineerimine protsess, disain elu tarvikud järjekindel, energiasääst originaallooming, aku kasutamine kui tavapäraste tehnoloogia 2-3 korda korda enam.

4 tõhus energiasääst: kui päikese muru lamp, tavaliselt kasutatakse suu võimu Crystal räni päikesepaneeli lamp põlvkonna süsteemis, päikese spetsiaalne aku, energiasääst, vihmase ilmaga saab kasutada pidevalt 3-5 ööd ilma muu valgustus energiavarustuse.

5, Automaatne kontroll: solar muru lambi valgust ja kasutamist, mis päikesevalguse kerge induktsioon, s.o valguse kontrolli funktsioon, kustutada, kuid on energiasäästu režiimi, muru lambi puhul vähem jalakäijate öösel, automaatselt vähendada toodangu valgusallika võimsus elektrienergia kokkuhoiu.

6, kõrge turvalisus: Solar muru lamp kuulub adapteri väärtustamine, DC 6V või 4V toiteallika, ohutu ja tervisele kahjutu, lastele, jalakäijad ja loomade tõhusaks kaitsmiseks.

7, lamp keha kasutab ÜLITUGEVAST struktuur disain, veekindel, vastupidavusele väline tugevus kõrge vastupidavus.

8, lihtne paigaldada: iseseisev annavad, ei ole vaja seadistada või varjatud liine, lihtne konstruktsioon, madalad ehituskulud.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540