Kodu > Uudised > Sisu

PV-massiivi materjali materjal peab olema alumiiniumist sulam või teras

Päikeseenergia fotogalvaaniline tugi alumiiniumisulam PV raami või terasraami valikul, paljudes PV-projektides hoones on alati selline valikuprobleem, tehti võrdleva analüüsi kahe erineva profiiliga. Enne võrdlust analüüsime esmalt PV-i paigaldamist mitmel olulisel parameetril, mis kulgeb pärast seda, kui olime sõlminud kahte liiki karkasside eeliste ja puuduste analüüsi mitmest parameetrist.


Tavaliselt PV raami valimisel ja hankimisel leiame me tavaliselt, et fotogalvaanilise toe tugevus võib vastata tuule, lume ja muude korrosioonivastaste toimivusele, kas elektrijaama kasutusiga, olgu see siis, kui eelarve vastaks, on meie nendest kolmest aspekte konkreetne analüüs kahe sulgudes plusse ja miinuseid.


Esiteks, alumiiniumsulamit (tavaliselt 6063-T5 alumiiniumsulamitüüpides) tugevusanalüüsis on terase (Q235B) tugevuse tugevus, nii et tuule tugevuse nõuded on suhteliselt suured või praktiline rakendusvõimalus suhteliselt suur fotogalvaaniline klamber, soovitas teraskonsooli kasutamist vajaduse tugevuse ja alumiiniumisulamist fotogalvaanilise klambriga kasutatakse üldist ala.


Teiseks mõjutab korrosioonikindlus fotogalvaanilist elementi olulisemat parameetrit, kuna antikorrosioonikvaliteet mõjutab mitte ainult elektrijaama tööiga, vaid mõjutab ka välimust. Tavaliselt terase stendi pind kuumtsingitud abil, üldised nõuded rohkem kui 65 mu, normaalsetes tingimustes võib tagada 20-aastase tööea, kuid vajavad regulaarset hooldust ja alumiiniumsulamitraadi raami anodeeritud oksüdatsiooni pinnale, et moodustuks tihe oksiidkile, korrosioonivastane toime on palju parem kui terasraami ja alumiiniumsulamitest fotogalvaanilise stendi pinna välimus on parem kui teraskonsool.


Väärtus PV-i kulude tugevusnõude erinevuse näol on umbes fotogalvaanilise intensiivsuse hind. Lõpuks võrrelda hindu, kui nõuded on suhteliselt kõrged, kui nad peavad alumiiniumisulamist stenti kasutama, ainult suurendades materjali nõuetele ja alumiiniumisulamist terase turg toetab kolm korda, seetõttu on alumiiniumisulamite seib palju suurem kui teraskonsoolist. Üldiselt on näiteks Caigangi vatt-fotogalvaanilise katuse tugi, tavaliselt tihedus on suhteliselt väike, seetõttu ei ole tugevuse nõuded suured, kasutatakse alumiiniumisulamist stendi tugevuse saavutamiseks kulu lähedal teraskonksule ja töötlemislaeva tõttu , mitmekülgse alumiiniumisulamiga raami sektsioon võib muuta alumiiniumisulamit, mugavaks paigaldamiseks.


Kokkuvõtteks võib öelda, et komposiit fotogalvaanilise toe kasutamine peab olema erinevate rakendusvajaduste jaoks, vali kõige sobivam.


Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540