Rooftop päikesepaneelid

Rooftop päikesepaneelid

Tegevused ja päikeseenergia süsteemi A päikeseenergia süsteemide komponentide koosneb päikesepaneelid, päikese kontroller ja aku. Kui väljund võimsus on 110V või 220V AC, inverter tuleks lisada t

Päikeseenergia süsteemi komponentide ülesandeid
Päikeseenergia süsteemi koosneb päikesepaneelid, päikese kontroller ja aku. Kui väljund võimsus on 110V või 220V AC, inverter tuleks lisada konfiguratsiooni. Iga komponendi rollid:

☆Solar paneel: päikesepaneel, väärtuslik ja asendamatu osa päikeseenergia süsteemi, mängib rolli päikese kiirguse teisendamiseks elektrienergia puhul saadetakse ladustamise aku ning edendavad töökoormust.

☆Solar kontroller: solar vastutava töötleja ülesanne on kontrollida süsteemi tööolek ja aku laadimine üle kaitse ja alusetult tühjendamine kaitse ladustamise aku. Kontrolör peaks olema kompensatsioonitoodete temperatuuri piirkondades, kus eksisteerib suur temperatuuri ja millel signaaltulede lüliti, switch kontrolli eest vastutava töötleja funktsioonide.

☆Battery:Gel aku on kõige tavalisem, selle ülesanne on salvestada kuni päikesepaneel neelduv energia ja energia vabastamiseks on kasutus.

☆inverter: inverter peaks andma 220VAC võimu 110VAC mitu korda. Tõttu otsese päikese energia kogus on üldiselt 12VDC, 24VDC, 48VDC, mõnel juhul kui saabub erinevatele pinge koormus, DC DC inverter on needed,e.g.convert ning 24VDC jõudu kaugel võimu 5 v DC (Märkus: s.t. mitte mõne lihtsa pinget).

Hot Tags: rooftop päikesepaneelid, rooftop solar energy, päikesepaneelid ja hind per watt päikese paneelid, solar rooftop süsteem, Hiina, tootjad, tarnijad, tehase, brands, osta, odav, kvaliteetne, CE sertifikaat, parim, mood
Seonduvad tooted

Küsitlus

Tootekataloog
Võtke meiega ühendust

Email: aaron89@sina.com


ZIP/Sisesta kood: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Faks: 86-514-84212540